HAKKIMIZDA

Videoyu oynat

Yüzme havuzu ve sauna ile buhar odası sektöründe 1997 yılından bugüne faaliyet gösteren firmamız, uzman kadrosu ile yüzlerce havuzu kaliteden ödün vermeden sağlıklı bir biçimde kullanıcılarına sunmuş ve aynı kalitede faaliyet göstermektedir.

Firmamız her türlü yüzme havuzu,masaj havuzu, şok havuzu, süs havuzu,fıskiye ve su oyunları,sauna ve buhar odaları, havuz sistemleri,  havuz bakımı, havuz yapımı, havuz izolasyonu, havuz imalatı, proje, inşaat, filtrasyon ve elektromekanik tesisat olarak, komple ya da ayrı ayrı çalışma kapsamına alan firmamız, günümüzün son teknolojisini uygulamakta, güvenli ve sorunsuz projelerin yapımına devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Aydınlık bir gelecek için, her günü birbirine denk olmama felsefesinden yola çıkarak, yaptığımız işi daha ileri taşıyıp mükemmele ulaşmak. Yaptığımız işi takım çalışması ile kolaylaştırıp, zevkli ve verimli hale getirmek, çıkacak katma değeri müşterimizle ve çalışanlarımızla paylaşarak mutluluğa ulaşmak. Evrensel değerlere sahip, insana ve çevreye saygılı, dürüstlükten, doğruluktan ayrılmayan,  güvenilir, itibarlı bir firma olarak, ülkemize ve insanlığa hizmet etmek.

VİZYONUMUZ

Sürekli değişen ve gelişen dünyada, mevcut enerjimizi, değişim ve gelişim için harcar, bugünü değil geleceği düşünür ve dizayn ederiz.

☏ TIKLA ARA (Bilgi veya Keşif Talebi için)
Call Now Button